Aankomende hapdagen

Aandachtspunten

  • Let op: Beugels en Gebitsbeschermers, lees meer over beugels
  • Voor aanmelden, scroll hieronder naar de juiste datum en de juiste club.
  • Meest gestelde vragen
  • BHV Push

  • Alternatief: HC de Pelikaan, HC Etten-Leur
  • Nieuwe Inslag 97, Breda
  • 20/08/2024
  • 18:30 - 21:00
  • HC Etten-Leur

  • Alternatief: BHV Push, HC de Pelikaan
  • Olympiade 51, Etten-Leur
  • 21/08/2024
  • 18:30 - 20:30
  • SMHC De Hopbel

  • Alternatief: MHC de Dommel
  • Rooiseheide 18, Schijndel
  • 22/08/2024
  • 18:30 - 21:00
  • KZ en HGC en HDM

  • Happen bij ortho Benoordenhout
  • J. Bildersstraat 13, Den Haag
  • 22/08/2024
  • 16:30 - 18:30
  • KZ en HGC en HDM

  • Happen bij ortho Benoordenhout
  • J. Bildersstraat 13, Den Haag
  • 23/08/2024
  • 16:30 - 18:30
  • Hc Eindhoven

  • Marathonloop 5, Eindhoven
  • 23/08/2024
  • 18:30 - 21:00
  • HC Scoop

  • Eggerweg 6, Sittard
  • 24/08/2024
  • 10:00 - 14:00
  • Hc De Pelikaan

  • Alternatief: HC Push
  • Heerma van Vossstraat 49, Roosendaal
  • 24/08/2024
  • 10:00 - 14:00
  • BHBC Breda

  • Alternatief: MHC Zwart Wit
  • Burgemeester de Manlaan 26, Breda
  • 24/08/2024
  • 10:00 - 14:00
  • DMHC Shinty en HC Doorn en HC Dorsteti

  • Let op: happen bij TopOrtho Driebergen
  • Bosstraat 12, Driebergen-Rijsenburg
  • 27/08/2024
  • 16:30 - 18:00
  • DMHC Shinty en HC Doorn en HC Dorsteti

  • Let op: happen bij TopOrtho Driebergen
  • Bosstraat 12, Driebergen-Rijsenburg
  • 28/08/2024
  • 16:30 - 18:00
  • HC Overbetuwe

  • Alternatief: MHC Bemmel
  • De Pas 2, Elst
  • 28/08/2024
  • 18:30 - 21:00
  • MHC Barneveld

  • Alternatief: HC Nijkerk, MHC Ede
  • Wethouder Rebellaan 136, Barneveld
  • 29/08/2024
  • 18:30 - 20:30
  • KZ en HGC en HDM

  • Happen bij ortho Benoordenhout
  • J. Bildersstraat 13, Den Haag
  • 29/08/2024
  • 16:30 - 18:30
  • HC Rotterdam

  • Alternatief: HC Leonidas, HV Victoria
  • Hazelaarweg 2, Rotterdam
  • 30/08/2024
  • 18:30 - 21:00
  • MHC Fletiomare

  • Alternatief: HC Houten, HC IJsseloever
  • Alendorperplaats 1, Vleuten
  • 31/08/2024
  • 09:00 - 14:00
  • HC Hisalis

  • Spekkelaan 2, Lisse
  • 31/08/2024
  • 10:00 - 14:00
  • VMHC Spitsbergen

  • Voor aanmelden, mail naar info@ortho-veenendaal.nl
  • Groeneveldselaan 9a, Veenendaal
  • 31/08/2024
  • 09:00 - 14:00
  • Aanmelden per mail
  • HC de Haaskamp

  • Voor aanmelden, mail naar info@ortho-veenendaal.nl
  • Burgwal 8, Amerongen
  • 31/08/2024
  • 09:00 - 14:00
  • Aanmelden per mail
  • HC Leonidas

  • Alternatief: HV Victoria, HC Rotterdam
  • Toepad 95, Rotterdam
  • 31/08/2024
  • 10:00 - 14:00
  • HC Houten

  • Groene Hoon 1, Houten
  • 31/08/2024
  • 09:00 - 14:00
  • RHC Rijswijk

  • Alternatief: HC Ypenburg
  • Lange Kleiweg 106, Rijswijk
  • 01/09/2024
  • 12:00 - 16:00
  • HC Ypenburg

  • Alternatief: DHC Hudito, HC Ring Pass
  • Oeverwallaan 150, Den Haag
  • 01/09/2024
  • 11:00 - 15:00
  • Hc Naarden

  • Alternatief: Gooische HC
  • Amersfoortsestraatweg 14, Naarden
  • 03/09/2024
  • 17:00 - 20:00
  • VMHC Cartouche + Voorburg RC

  • Happen bij TC Voorburg Westeinde 43 Voorburg
  • Westeinde 43, Voorburg
  • 03/09/2024
  • 16:30 - 18:00
  • MHC Maarn

  • Alternatief: HC Kromme Rijn
  • Planetenbaan 1A , Maarn
  • 04/09/2024
  • 18:30 - 21:00
  • VMHC Cartouche + Voorburg RC

  • Happen bij TC Voorburg Westeinde 43 Voorburg
  • Westeinde 43, Voorburg
  • 05/09/2024
  • 16:30 - 18:00
  • HC Voorne

  • Boerseweg 1, Hellevoetsluis
  • 05/09/2024
  • 18:30 - 21:00
  • HC Alphen

  • Olympiaweg 3, Alphen aan den Rijn
  • 06/09/2024
  • 18:00 - 20:00
  • HC Victory

  • Kattenbroek 5, 2650 Edegem, België
  • 06/09/2024
  • 17:00 - 20:00
  • HC AH en BC

  • Alternatief: HC VVV, HC Myra
  • Nieuwe Kalfjeslaan 19, Amstelveen
  • 07/09/2024
  • 10:00 - 14:00
  • MHC Woerden

  • Waardsedijk 35, Woerden
  • 07/09/2024
  • 09:00 - 14:00
  • HC PW

  • Alternatief: Drienerlo HC, OHC Bully
  • Maatmanweg 31, Enschede
  • 07/09/2024
  • 10:00 - 13:00
  • HC Reeuwijk Bodegraven

  • Alternatief: Gouda MHC
  • Reeuwijksehoutwal 1, Reeuwijk
  • 07/09/2024
  • 10:00 - 14:00
  • Huizer HC

  • Bestevaer 250, Naarden
  • 07/09/2024
  • 09:30 - 12:00
  • MHC Alliance

  • Alternatief: HC Bloemendaal, MHC HBS
  • Sportparklaan 8, Heemstede
  • 07/09/2024
  • 10:00 - 15:00
  • HV Victoria

  • Alternatief: HC Rotterdam, HC Leonidas
  • Kralingseweg 226, Rotterdam
  • 08/09/2024
  • 10:00 - 14:00
  • MHC Forescate

  • Alternatief: LOHC, HC Ypenburg
  • Weddeloop 1, Voorschoten
  • 10/09/2024
  • 18:00 - 21:00
  • Zwart-Wit

  • Galderseweg 51, Breda
  • 11/09/2024
  • 18:30 - 21:00
  • HC Barendrecht

  • Alternatief: HV Leonidas, HV Hoeksche Waard
  • Zuider Carnisseweg 101, Barendrecht
  • 13/09/2024
  • 18:30 - 21:00
  • Gooische HC

  • Alternatief: Laren MHC
  • Meerweg 75, Bussum
  • 14/09/2024
  • 10:00 - 14:00
  • MHC MEP

  • Alternatief: MHC HOCO
  • Molenwijk 1A, Boxtel
  • 14/09/2024
  • 10:00 - 14:00
  • HC IJsseloever

  • Alternatief: HC Houten, MHC Fletiomare
  • Zomerdijk 42B, IJsselstein
  • 14/09/2024
  • 10:00 - 14:00
  • HC Hilversum

  • Alternatief: HC t Spandersbosch
  • 't Jagerspaadje 24, Loosdrecht
  • 14/09/2024
  • 09:00 - 13:00
  • HC Den Bosch

  • Oosterplasweg 35, Den Bosch
  • 17/09/2024
  • 18:30 - 21:00
  • HC LOHC

  • Alternatief: MHC Forescate, LHC Roomburg
  • Hofbrouckerlaan 51a, Leiden
  • 18/09/2024
  • 18:00 - 21:00
  • AMHC Apeldoorn en MHC Epe

  • Sportpark Orderbos 29, Apeldoorn
  • 20/09/2024
  • 18:30 - 21:00
  • MHC de Warande

  • Warandelaan 7, Oosterhout
  • 21/09/2024
  • 10:00 - 14:00
  • HC Athena

  • Alternatief: HC AH en BC, HC Xenios
  • Voorlandpad 13, Amsterdam
  • 21/09/2024
  • 10:00 - 14:00
  • HC Zwolle

  • Luttekeweg 5, Zwolle
  • 21/09/2024
  • 10:00 - 14:00
  • HC MOP

  • Alternatief: MHC de Dommel, HC Den Bosch
  • De Bus 2, Vught
  • 21/09/2024
  • 10:00 - 14:00
  • MHC Holestick

  • Alternatief: MHC Maarn
  • Eikenlaan 4, Scherpenzeel
  • 24/09/2024
  • 18:30 - 20:30
  • HV Spijkenisse

  • Happen bij Ortho Verhoef
  • Raadhuislaan 91, Spijkenisse
  • 26/09/2024
  • 18:00 - 21:00
  • GHC Rapid

  • Alternatief: Culemborgse MHC
  • Bataafsekade 16, Gorinchem
  • 27/09/2024
  • 18:30 - 20:30
  • HC Xenios

  • alternatief: AH&BC
  • Sportpark Sloten, Sloterweg 1045, Amsterdam
  • 27/09/2024
  • 18:30 - 21:00
  • NMHC Nijmegen

  • Alternatief: HC Overbetuwe, MHC Wijchen
  • d'Almarasweg 37, Nijmegen
  • 28/09/2024
  • 10:00 - 14:00
  • Gouda MHC

  • Alternatief: NHC De IJssel, HC Waddinxveen
  • Groenhovenpark 4, Gouda
  • 28/09/2024
  • 10:00 - 14:00
  • MHC De Kikkers

  • Alternatief: HC Hisalis, MHC Alliance
  • Fandango 19, Nieuw Vennep
  • 28/09/2024
  • 10:00 - 14:00
  • HC Noordwijk

  • Alternatief: HC Hisalis, MHC Voorhout
  • Nieuwe Zeeweg 40, Noordwijk
  • 05/10/2024
  • 10:00 - 14:00
  • MHC Ede

  • Bosrand 17, Ede
  • 05/10/2024
  • 10:00 - 14:00
  • Gouda MHC

  • Alternatief: NHC De IJssel
  • Groenhovenpark 4, Gouda
  • 30/08/2025
  • 10:00 - 14:00